23.8.2017

Formuláře

formulář PŘEDÁNÍ-ZODPOVĚDNOSTI NA

formulář PŘEDÁNÍ-ZODPOVĚDNOSTI MŠ Alšova

formulář Potvrzení o platbě pro zdravotní pojišťovnu VZP

Vážení rodiče,

Pokud přihlásíte své dítě do kroužku, formulář v odkazu výše si prosím stáhněte, vyplňte, vytiskněte a podepsaný předejte ve školce či školní družině. Bez potvrzení nemůže Vaše dítě být vyzvednuto ze školy či školky trenérem.

Ohledně provozních záležitostí organizace cvičení v jednotlivých zařízeních se prosím obracejte přímo na vedoucího trenéra regionu Náchodsko, Vlastimila Vlčka na tel. 737 833 770, případně na e-mail vlcek.vlastimil23@gmail.comV případě, že Vaše dítě navštěvuje MŠ Alšova, kontaktujte trenéra Michala Šedivého na tel. 773 166 995, případně na e-mail sedivacek5@seznam.cz. 

Prosíme, aby děti měly v šatně k dispozici vhodné sportovní oblečení ven i dovnitř (hodně záleží na počasí) a abyste dětem v den, kdy mají hodiny cvičení, dávali s sebou láhev s pitím, aby děti mohly dodržovat pitný režim, který je při pohybu velmi důležitý.

V případě, že je Vaše dítě pojištěncem VZP, je možné ve formuláři Potvrzení o platbě po zaplacení příspěvku vyplnit příjmení a jméno dítěte, datum narození a ZŠ či MŠ, kterou navštěvuje a odeslat e-mailovou poštou na bavimesesportem@seznam.cz, my ho potvrdíme a pošleme originál po trenérovi. S potvrzením pak můžete zajít na VZP, která Vám aktivitu proplatí (u jiné pojišťovny si zjistěte podmínky, někde proplácí i zaměstnavatel).

Děkujeme a už se těšíme na Vaše šikovné děti.